Hezký pocit ze špatného počasí.

2. června 2011 v 18:28 | Koreandr |  o nesmrtelnosti chrousta
Ano, jsem už taková. Vrátila jsem se z ateliérů ze Švédy, o kterých jsem psala na svůj fotoblogspot, když jsem nebyla tady a jsem strašně ráda, že jsem to udělala. Seznámila jsem se se strašně hodným a milým šestnáctiletým chlapcem, který má charakter. Nepoznala jsem dosud kluka, který vás najde v žalostném stavu uprostřed novi na volejbalovém hřišti, nic si na vás nedovolí, krásně vás a další dvě kamarádky uloží a ještě po vás uklízí spoušť, načež vám ráno ani nic nevyčítá. Dokonalý hoch. A ke všemu kouzelník. Haha.
Nicméně týden před tím jsem se stavila na zleté svatbě babičky a dědy (ano, jsou spolu už bezmála 150 let) a nafotila pár fotek, na které jsem velice, velice hrdá. (pod perexem)
Takže jsem měla krušný týden, který zatím ještě nekončí, ale vyvr holí již pozítří. Ale už se nebudu chvástat, neboť byste si mysleli, že jsem nemyšlená a hloupá. Což pravděpodobně jsem, ale nerada to dokazuju lidem na potkání. rozhodně nejsem bezcharakterní.
Ale dost o mě! To byste mě linšovali.
Mějte se krásně a pište básně.
Desperate pig
 


Komentáře

1 idees idees | Web | 2. června 2011 v 21:04 | Reagovat

děkuju za milý komentář, vážně poteší:) když jsem si začínala myslet, že znám vážně dokonalý kluky, kouzelník je asi vážně kouzelný. a první fotka taky ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.