Sex and the city fenoménem naší generace.

7. května 2011 v 23:57 | Redhead |  fabulous
Seriál, který zná asi úplně každý. Každá správná Američanka, nebo každá pravá milovnice módy má nastudovanou Sarah Jassicu Parker nebo-li Carrie od hlavy až k patě. Zná každou značku, každého módního návrháře, každé místo v New Yorku. Teoreticky.
Postava Carrie je přesně ten typ ženy, ve kterou se chce během let proměnit každá mladá holka. Být perspektivní novinářka. Spisovatelka, která píše o jejím dokonalém světě módy a lesku, Božském, drahých dovolených, bohatých a krásných kamarádkách. Dneska jsem se poprvé v životě podívala na film "Sex ve městě". Jakmile skončil, cítila jsem se přesně tak naplněná, jak měli asi producenti v plánu, že by se každá holka cítit měla. A pochopitelně jsem začala uvažovat, jak to udělat, abych byla přesně tak dokonalá, bezchybná a chytrá jako ona. Jenomže jakmile, jsem se nad tím začala trošku víc zamýšlet, napadlo mně akorát to, že zase nechci žít tak příšerně naškrobeně jako ony. Opravdu chci nosit nejnovější modely? Nebo chci být jednoduše normální?
A teď si vyberte. Paradox. Vnitřní konflikt. Konec. Spisovatelka s miliardami kabelek od Luise Vittona, nebo… to je ta otázka. Nebo co? Copak má člověk v dnešní době na výběr? Společnost si žádá reálné Carrie, které berou vysoké platy za to, že se krásně oblékají a zažívají trable v mužským, se kterým 10 let chodila a právě jí nechal u oltáře. Teď jsem asi plácla blbost, ale chtěla jsem říct, že se člověk musí chovat a celkově být takový, jak si ho dnešní trend a společnost žádá. V minulém století to byli dělníci, v dnešní době rozvodoví právníci.
Právě jsem si to po sobě přečetla a rozhodla jsem se, že úvahy nad naaranžovanými americkými filmy v sobotu o půlnoci bych měla odložit raději na někdy jindy.
 


Komentáře

1 Katie* Katie* | Web | 8. května 2011 v 0:06 | Reagovat

hezkej blog;O)

2 Kiwi Kiwi | Web | 8. května 2011 v 11:50 | Reagovat

Na sex ve městě jsem se dívala. Bezva to bylo.
JO, já vím, taky ty patnáctiny nějak nevnímám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.