Životní etapy

25. března 2011 v 22:31 | Redhead |  o nesmrtelnosti chrousta
Zase jsem si vyrobila novej blog. Tamten už se mi nelíbil. Dizajn je dělanej ručně. Dobře já.
Každopádně jsem tady proto, že nastalo další období mého životy, které stojí za to zdokumentovat i jinde, než v mém deníčku. I když můj deníček je mnohem lepší než tohle, sem se daj dávat písničky. A z týhletý mi naskakuje husí kůže, takže je hodně dobrá!
A začínám být zoufalá. Moje hormóny ve mně lítaj jak splašený a já netušim co s nima dělat. Nesnášim to. A ke všemu je to všechno jenom o něm. V pytli. Nevim co k tomu dopsat. Zrovna jsem na facebooku, směšně a naivně doufám, že mi třeba napíše aspoň jak se mám. Já mu píšu vždycky. Už si fakt připadám jako totální stíhačka. A on ještě pak dělá, že mně vůbec nevnímá. Ignorant. Navíc má girlfrendku. Pche. Tak ať se vezmou a maj hodně dětí!
Já vim, že jsem přŕávě teď malinko majetnická a že on není věc a že na to nemám právo, ale mně vždycky připadalo, že jsem docela dobrý kámoši a on se najednou tváří jakoby mně vůbec neznal a mně fakt zabíjí, když ho vidim jenom jednou za půl roku. Už dlouho jsem si s ním nepovídala. Chybí mi ty jeho vtípky. Kvůli tomu taky jedu na ten pošah tábor. Já vlastně ani nic víc nechci.
Může mezi holkou a klukem existovat jenom obyčejné přátelství? Jasně že může! Jenom se ten kluk nesmí chovat jako necita a občas třeba jen tak z vlastní vůle napsat. A proto má ráda JP. blbečka. Ale W. je prostě něco jinýho. Žiši. Strašně na tu holku žárlim, protože ona ho určitě vídá často a já vůbec. Grrr.
Anyway, zítra jdu na oslavu ke KB. A pak do karaoke baru. Bude to největší parráda. Ale doufám, že nás ta oslavenkyně jedna pozve, protože já osobně nemám ani floka, jsem chudá jako kostelní myš, já chudý student... Ale u ní člověk nikdy neví. A ke všemu pro ní nemám ani pořádnej dárek, jenom náušnice a to je přece trapný, ne?
Tak to zhruba to, co jsem chtěla říct. A teď schválně jestli se mi už nahraje ta fotka.
Mějte se.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.